KAELAPADI LENNUKISSE, BUSSI, TELKI

KAELAPADI LENNUKISSE, BUSSI, TELKI

Reisimine tänapäeva inimese paratamatu osa elust, kellele see meeldib kellele mitte. Reisida võib nii sugulaste juurde, kes elavad teisel pool Eestit kui ka Ameerikasse uusi kohvikuid avastama. Ükskõik kui pikk on tee ees ootab, mugavus on võti, võti mis võib teha kogu reisi paremaks. Üheks võtmeks võib olla kaelapadi. Järgnevalt räägimegi me lähemalt kaelapatjadest ning miks nii paljud inimesed neid armastavad.

Kaelapadjad
On mitmeid põhjuseid, miks inimesed võtavad reisile kaasa kaelapadja. Muidugi on neid põhjuseid väga palju erinevaid kuid siinkohal toome me välja neli põhilist põhjust.

  1. Kaelapadi laseb sul mugavalt puhata peaaegu igal pool – lennukis, telgis, laevas, autos jne
  2. Kaelapatja saab reguleerida vastavalt vajadusele.
  3. Kaelapadi võtab üldjuhul väga vähe ruumi kotis.
  4. Kaelapadjad võivad väga armsad ning toredad välja näha.

Esiteks, nagu tavalised padjad, toetavad kaelapadjad nii kaela kui ka pead, mistõttu on mugav ning pehme nendega magada. Tavalise padjaga võrreldes, on kaelapadjad mõeldud spetsiaalselt liikuvale inimesele ning neid on mugav õlgadele visata ning silmad kinni panna. Lennukis, saab kaelapadjaga mugavalt magama jääda, kartmata pead ära lüüa oma naabri, seina või akna vastu. Samamoodi bussis ja ka autos, kui sõit veidi pikemaks läheb ning ka telgis magades asendab kaelapadi tavalist patja suurepäraselt.

Vastavalt soovidele saab kaelapatja kasutada ka mitut moodi. Kas jätta vaba ruumi enda lõua alla või pöörata ots ringi ning kaelapadja lahtine ots panna pea taha – mõlemal viisil on oma plussid ning miinused ning ainuke viis leida kõige mugavam asend on neid kõiki proovida.

Teiseks on kahte sorti kaelapatju: täispuhutavad ning pehmed täidisega padjad.

Täispuhutavate kaelapatjade puhul on neid väga mugav reisile kaasa võtta, nad ei võta ruumi ega kaalu palju, mis on väga suur eelis reisides lennukiga ning ettemääratud kohvrite suurustega. Täispuhutavaid patju võib ka reguleerida e. vähem või rohkem õhku sisse puhuda. Mida rohkem on padjas õhku, seda kõvem on padi, mida vähem on õhku, seda pehmemaks saab patja muuta. Küll aga võib lennukis tõustes ning maandudes rõhk muutuda, mistõttu padja suurus võib ise muutuda. Mittetäispuhutavad kaelapadjad on aga pehmemad ja soojemad kui täispuhutavad padjad. Küll aga võtavad nad rohkem ruumi ning tihtipeale ka kaaluvad rohkem.

Vastavalt vajadustele on mõlemad kaelapadjad väga mugavad ning pikkadel reisidel peaaegu, et hädavajalikud. Kas valida aga täispuhutav kaelapadi või mitte, oleneb isiklikest soovidest ning vajadustest.

Müügil on ka kaelapatju, mis on väga armsad ning pehmed, nagu lemmikloomad. Väiksematele võivad sellised toredad kaelapadjad väga meeldida, kuid ka täiskasvanud võivad enda ellu veidi värvi lisada, ostes endale armsa või huvitava kaelapadja. On olemas ka kaelapatju, millele on külge õmmeldud kapuuts, mille võib mõnusalt näo ette tõmmata, kui eelistad “privaatsemalt” magamist . Soe ja mugav uni mitte nii mugavas olukorras, seda pakuvadki erinevad kaelapadjad.

Kokkuvõttes on kaelapadjad pikemate reiside parimad sõbrad, kes hoiavad kaela soojas, pea mugavalt ning unenäod kirkad. Soovi korral võib põigata ka meie e-poest läbi ning valmistada end ette reisiks.


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 4% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 4% allahindlust oma esimeselt ostult!