• Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Ferrino magamiskottides kasutatavad muud materjalid.

POLYESTER MICRO 317T 20D Mini Ripstop - Üks parimaid materjale magamiskottide materjalide hulgas- väga sitke, sulekindel, hingav, üliõhuke (20 DEN) ja kerge- 35 g/m2

AIR NETTM:: NYLON RIPSTOP 325 T - samuti sulekindel, väga sitke, üliõhuke (15 DEN) ja hetkel kergeim 27 g/m2turul saada olev sulekindel materjal.

NYLON 338T 33D - materjalis on ühendatud maksimaalne kergus suurepärase hingavuse ja heade mehhaanilise tugevusega. Sulekindel.

PERTEX – tehnoloogiliselt kõige uudseim magamiskotimaterjal tänapäeval. Ta on väga kerge (46 g/ m²) ja spetsiaalne valmistamistehnoloogia tagab hea hingavuse, suurepärase vastupidavuse ja tiheduse abrasiivsetele tolmuosakestele. Aga seda suurt tihedust ei saa ega tohikski aga tõlgendada veekindluse tõestusena vaid vetthülgavusena.

POLYESTER 292T / POLYESTER 310T 40D RIPSTOP TEFLON – spetsiaalne ülikerge, hingav, udusulgede läbimist ennetav. Garanteeritult suurepärane UV kiirguse kindlus.Tefloni ja uudse fluoriidsüsiniktehnoloogiaga lõpptöötluse abil on loodud ümber kangakiudude molekulaarne barjäär, mis muudab kanga vett- ja porihülgavaks. Kõrge vastupidavus korduvale pesemisele. Kuivatamine ja triikimine ainult suurendab kanga vastupidavust.

POLYESTER 292T 40D - spetsiaalne ülikerge, hingav, sulekindel materjal. Garanteeritult suurepärane UV kiirguse kindlus.

NYLON 240T 40D RIPSTOP – ülikergekaaluline ja hingav kangas. Ripstop tehnoloogia garanteerib hea rebenemiskinduse- kangasse on ruudustikuna sisse kootud jämedam niit, mis takistab rebendi levimist.

POLYESTER 210 T 70D RIPSTOP – polüesterkiu kasutamine tagab suurepärase UV kiirgusele vastupanuvõime ja samal ajal muudab Ripstop konstruktsioon selle vatupidavaks rebenemise suhtes.

NYLON 260T 40D – mehhaaniliselt eriti vastupidav kangas, milles kombineeruvad ka ülikergus ja hingavus. See kangas, eriti hinnatuna oma pehmuse poolest, on suurepärane valik magamiskoti sisematerjalina.

NYLON 210T 70D RIPSTOP – väga tiheda struktuuriga tugev kangas sobib eriti sulgmagamiskottide materjaliks, kuna ei lase sulgi läbi.

NYLON 190T RIPSTOP – kõige rohkem kasutatav materjal sünteetiliste magamiskottide juures. Keskmise kaaluga kangas kombineeruvad head mehhaanilised ja vastupidavuslikud tunnusjooned.

35% cotton/ 65% polyester - tunnustatud sisematerjal oma klassikalises headuses. Sulekindel.